nedeľa, 3 decembra, 2023
ÚvodLáska a vzťahyPriznania mužov a žien...

Priznania mužov a žien na internete

Odoberajte nás na Facebooku:

Zdieľaj priateľom a známym

Na konci každého dňa má každý človek, ktorého ste stretli, vrátane vás, nejaké tajomstvá, o ktorých jednoducho nikdy nikomu nepovie. Život je jednoduchý a pritom komplikovaný zároveň. V súčasnosti máme však internet, ktorý nám, pod rúškom anonymity, umožňuje zdieľať tie najdivnejšie priznania mužov, ako aj priznania žien. V tomto článku sa spoločne pozrieme na niekoľko priznaní z internetu.

Požiadavka znela jasne:

„Napíš PRIZNANIE ALEBO TAJOMSTVO, ktoré BEŽNE nemôžeŠ povedať svojím priateľom, blízkym alebo rodine.“

Následne sa ľudia tejto výzvy chytili a do komentárov napísali svoje najtajnejšie tajomstvá a priznania, ktoré šokovali mnohých. O niektorých veciach by sa jednoducho na internete písať nemalo, predsa len sme ľudia a môžeme sa v nich nájsť všetci. Prečítajte si, ako sa ľudia odreagovali a vyventilovali svoju myseľ od tajomstiev, ktoré nikdy nikomu nepovedali a mnohé z nich s vysokou pravdepodobnosťou ani nikdy nikomu nepovedia!

Toto sú priznania mužov a žien na internete:


Najlepšie prekvapenie na výročie svadby.
Photo by Priscilla Du Preez 🇨🇦 on Unsplash

Učím sa materinský jazyk mojej manželky ako prekvapenie ku výročiu našej svadby.


Šťastný chlap možno nie je šťastným chlapom.
Photo by Noah Silliman on Unsplash

Vždy som bol považovaný za „šťastného“ chlapa. Bola to však pretvárka a bolo to naozaj náročné. V skutočnosti mi hrozí psychické zrútenie a naozaj nevládzem. V priebehu rokov sa nahromadilo množstvo vecí, z ktorých som veľmi unavený. Mám 50 rokov a som naozaj unavený zo života. Žiť každý ďalší deň je pre mňa utrpenie.


Priznávam, môj priateľ ciká do umývadla, pristihla som ho.
Photo by Chastity Cortijo on Unsplash

Pristihla som svojho priateľa ako ciká do umývadla popri tom ako si umýva zuby. Ešte aj žlté fľaky po sebe zanechal. Vraj je to u chlapov normálne, lebo že to ide do toho istého odpadu, či ciká do umývadla, alebo do záchoda. Je to normálne? Mne sa to hnusí!


Nenávidím svoj život. Odcestujem a už sa nevrátim!

Uvažujem, že sa stanem nezvestnou a úplne zmiznem od môjho manžela a rodiny. Každý v mojej rodine vyžaruje negarívnu energiu a to ma veľmi ovplyvňuje. Nechcem byť viac súčasťou rodiny, kde ma ubíja každý jeden deň môjho prekliateho života. Posledné 3 roky si šetrím peniaze a premýšľam nad listom na rozlúčku, nasadnutím na lietadlo a zmiznutím v inej krajine. Nemám deti, takže neexistuje nič, čo ma tu drží.


Môj brat užíval drogy!
Photo by Mika Baumeister on Unsplash

Vo chvíli ako som zistil, že môj mladší brat prechováva drogy a následne ich predáva maloletým, zavolal som naňho políciu!


Chudoba. Hlad. Priznania matky.
Photo by Đằng Nguyễn on Unsplash

„V práci som sa najedla, kľudne sa najedz.“ hovorievala som. No len som to predstierala, že som jedla, iba preto, aby moje deti nemali zlý pocit z jedenia. Nemala som peniaze. Keď som bola na mizine, jednoducho som si nemohla dovoliť kupovať jedlo, tak som svoje jedlo dala radšej svojím deťom.


Mama trpí demenciou a otec má rakovinu.
Photo by Sheggeor laker on Unsplash

Moje tajné želanie je, aby moji starí rodičia zomreli čo najskôr. Babka trpí demenciou a dedko má rakovinu. Sami sa o seba nevedia postarať a do našej rodiny to prináša príliš veľa stresu a utrpenia. Verím, že v prípade ich smrti, by to bolo pre nich vykúpením a moja mama, môj otec a celá rodina by sme boli v omnoho menšom strese. Otec sa pred nami snaží skrývať svoje emócie, ale raz som ho prichytila ako plače. Vždy bol v mojom živote „tým najsilnejším“ a vidieť ho plakať je naozaj bolestivé.


Vynášanie smetí je automatika. Priznávam, že som vyhodil synove hračky.
Photo by Naqi Shahid on Unsplash

Každý večer vynášam smeti a teraz som mal ísť odniesť tašku s hračkami pre synovca do auta… Sila zvyku, skončila v koši. Viem, som hlúpy, takže, priznania mužov, nech sa páči. Bavte sa.


Toto leto zažijem skvelé párty! Konečne! Či?
Photo by Clay Banks on Unsplash

Každý rok sa teším na leto a všetky tie párty, ktoré zažijem. No každý rok len prespím a presedím doma. Dúfam, že to tento rok bude iné.


Nakupovanie s rodičmi sú vždy stresujúce.
Photo by Eduardo Soares on Unsplash

Neznášam, keď idem s mamou na nákupy do potravín a ona si na poslednú chvíľu spomenie, že na niečo zabudla a ešte pre niečo zbehne. To čakanie pri pokladni na ňu je nekonečné. Vždy, keď sa ocitnem v tejto situácií, tak sa cítim trápne a mám strach z toho, že mama to nestihne a predavačka odo mňa začne pýtať peniaze za nákup.


Sugardaddy ma zabezpečil a dával mi peniaze. Priznanie dievčaťa.
Photo by Brock Wegner on Unsplash

Jeden rok som mala svojho „sugardaddyho“, pomohlo mi to sa odsťahovať a postaviť sa na vlastné nohy.


Som úspešný, ale mám depresie.
Photo by Kevin Lee on Unsplash

Bez ohľadu na to, ako si všetci myslia, že som úspešný, tak trpím úzkosťami a depresiami. Aj napriek tomu, že som vo vzťahu, cítim sa veľmi osamelo a nenávidím svoj život.


Som rád, že môj starší brat zomrel. Občas mi je za ním smutno. Jeho celý život bol o tom, že raz sa do väzenia dostal, inokedy ho zas pustili na slobodu. Keď bol na slobode, vždy hľadal spôsob, ako rýchlo zarobiť peniaze. Stal sa feťákom, keď mal 38 rokov. Zomrel ako 43 ročný. Zanechal po sebe 4 deti. Nemám dobrý pocit z toho, že zomrel sám a vystrašený, ale teraz mu je už dobre.

Moja matka a jeho deti už nemusia prežívať ten stres a strach, kvôli ktorému mi neustále telefonovali o tom, že je opäť vo väzení alebo je nezvestný. Keď bol zatvorený vo väzení, aspoň sme vedeli, že je v bezpečí. Neviem svojej matke povedať, že aj keď ju strata syna bolí, že to necítime rovnako. Som voči nej zatrpknutý, pretože stále o tom hovorí, moja odpoveď je vždy: „Už netrpí a aspoň vieme, kde je teraz.“ Vždy som miloval svojho brata, ale tá ťarcha, ktorá mi odpadla z pliec je neskutočná. Zároveň je mi ľúto jeho detí, ktoré môjho brata nikdy nespoznali ako úžasného človeka, ktorým pred tým, než sa stal závislým na drogách, bol.


Láska matky je nadovšetko!
Photo by Alexander Dummer on Unsplash

Teraz, keď som sa stal čerstvým otcom a už viem, aká ťažká je výchova dieťaťa, tak ľutujem, že som niekedy odvrával svojej mame alebo ju dokonca neposlúchal. Za to, ako dobre sa o nás starala a aké to mala ťažké, si to nezaslúžila. Teraz jej vraciam za jej výchovu mnohonásobne viac lásky.


Mal som dievča a po týždni sa so mnou chcela vyspať. Kam ten svet speje? Čakal som, že vydrží aspoň tri mesiace.


Som najrýchlejšia spermia! Som víťaz! Priznania žien
Photo by Agnieszka Boeske on Unsplash

Vždy, keď som zúfalá z toho, že som nikdy nič nevyhrala a nie som v ničom dobrá, spomeniem si na to, že ja som tá víťazná spermia! Hneď mi to zlepší náladu!


Moja priateľka je tehotná a dieťa si chce nechať. Všetci moji priatelia a rodina sú zo mňa šťastní, ale keby som si mohol vybrať, v tejto chvíli by som ešte nechcel dieťa. Milujem svoju nezávislosť a mám pocit, že teraz o ňu prídem.


Spánok a priateľka.
Photo by Hamza Bounaim on Unsplash

Milujem spánok, najviac zo všetkého… viac, než svoju priateľku!


Ako ženy cikajú na záchode tak potichu?
Photo by Joshua Rawson-Harris on Unsplash

Vždy ma zaujímalo ako dokážu dievčatá vo vedľajšej kabínke cikať potichu. Mne to nikdy nešlo.


Vždy, keď si online, čakám, že mi napíšeš… Chalani, píšte babám, ktoré sa vám páčia, keď sú online! Možno na to čakajú!


Neskutočne ma vie nahnevať, že so sebou nosím neustále predplatenú električenku na mestskú hromadnú dopravu a vtedy sa neobjaví žiadny revízor, avšak akonáhle si električenku zabudnem doma, stretnem aj dvoch revízorov naraz.


Ako prebieha nádcha chlapa? Je to naozaj nádcha, keď má servítky okolo postele?
Photo by Brittany Colette on Unsplash

Vždy keď vidím servítky pri posteli môjho chlapa, tak ho ľutujem, že chúďa, akú ťažkú nádchu musí môj frajer mať… Je to nádcha, že? Že?!


Do reštaurácií nosím deravé ponožky. Priznáva muž.
Photo by Willy the Wizard on Unsplash

Milujem, keď idem s priateľkou na obed do reštaurácie alebo ideme len tak na prechádzku, vtedy si môžem dať deravé ponožky. Keď však náhle zmení plány, že ideme na obed k jej rodičom, musím odmietnuť, aby som predišiel trapasu. A nepýtajte sa ma, prečo nosím deravé ponožky!


Dnes som počas telefonovania hľadal svoj mobil… ehm… počas TELEFONovania!


Úspešný hudobník, ktorý sa nepotrebuje chváliť.
Photo by DESIGNECOLOGIST on Unsplash

Nahrávam vlastnú hudbu na všetky streamovacie platformy pod anonymným menom. Len za posledný rok sa mi podarilo na Spotify za posledný rok nazhromaždiť viac ako pol milióna spustení skladieb, na ostatných platformách niekoľko sto tisíc. Tvorím undergroundový rap a alternatívnu hudbu. Veľmi ma hreje pri srdci, že sa to ľuďom páči, avšak rodine a priateľom som o svojich úspechoch nikdy nepovedal. Je ťažké si stále vymýšľať výhovorky, čo robím vo svojom voľnom čase. Našťastie žijeme v dome, kedy môžu umelci zostať v anonymite a sústrediť sa na to, čo robia a nie na to, koho majú vo svojom okolí potešiť.


Panic je od slova panika. A tú ja mám, keďže mám 26 rokov a stále nič…


Myslia si, že držím celibát iba preto, že som slobodný. Sám som sa rozhodol pre celibát a vyhovuje mi to. Nepríde mi fér, aby som tým obťažoval potencionálnu partnerku.


Priznania párov. Priznanie ženy. Priznanie muža.
Photo by Carly Rae Hobbins on Unsplash

Milujem, keď s frajerom hráme preteky v grganí, a keď vyhrám!


V čase, keď zomrel môj otec, mal pomer s inou ženou. Mama to nikdy nezistila a nikdy sa to ani nedozvie.


Milujem Ťa a je nám dobre. Všetkým...
Photo by Sam McNamara on Unsplash

Už takmer 2 roky som ženatý a žijem v milujúcom polyamornom vzťahu s inou vydatou ženou. Moja žena je tiež vo vzťahu s tou istou ženou a jej manželom. Kvôli náboženskej výchove všetkých, ak by sa niektorá z našich rodín alebo spoločenských kruhov dozvedeli o tom, ako to je v skutočnosti s našimi „najlepšími priateľmi“, bol by to v najlepšom prípade škandál, v tom horšom prípade úplná katastrofa. Všetci sa ľúbime a trávime spolu väčšinou svojho voľného času. Podstatnú časť našich životov musíme držať v prísne stráženom režime a je to veľmi ťažké. Moja partnerka je moja najlepšia priateľka, nie je v tom skoro nič romantické.


Mám strach, že v tomto svete TikTokov, sociálnych sietí a internetu, nebudú nikdy moje deti sebestačné. Bojím sa, že moje deti budú hlúpe. Hešteg: priznania mužov…


Kvôli mojím rodičom som musel ísť študovať niečo istý odbor. Chcel som robiť niečo iné…


Kiežby som sa oženil za moju ex-priateľku namiesto mojej súčasnej manželky.


Dedko miluje svoje vnúča a má adoptovaného syna.
Photo by Johnny Cohen on Unsplash

Môj najstarší brat, ktorý je odo mňa starší o viac ako 15 rokov, je vlastne môj nevlastný brat. Okrem mojich rodičov to viem len ja. Môj otec si ho adoptoval v čase svadby mojich rodičov, keď mal jeden rok. Nikdy mu to nemáme v pláne povedať. Tento mesiac sa mu narodilo dieťa, dievčatko. Otec je veľmi vďačný za svoju vnučku a bude to už na mne, či mu to poviem, keď rodičia zomrú.


Pýtam sa na veci, ktoré ma absolútne nezaujímajú, pretože viem, že o tom radi rozprávajú. V skutočnosti sa veľmi nudím, ale nedám to najavo. Oni si myslia, že som skvelý poslucháč!


Mala depresie, nemal som jej ako pomôcť.
Photo by Rae Angela on Unsplash

Môj prvý vážny vzťah bol s dievčaťom, ktoré som naozaj miloval. Mala ťažký život a doma to mala naozaj hrozné. Bola v prostredí, ktoré jej spôsobovalo úzkosti a depresie. Nezvládala to. Bolo nám spolu skvele, no neskôr to aj mňa začalo ubíjať, tak sme sa rozišli. Tvrdila mi, že nič o nej neviem a pohádali sme sa. Neskôr som sa odsťahoval, vyštudoval som vysokú školu, začal som pracovať v úspešnej firme firme a užíval som si. Keď som sa sťahoval, videl som ju naposledy. Neskôr keď sme spolu raz telefonovali, počul som v jej hlase sklamanie so seba samej, ale keďže som bol extrémne unavený, kvôli rybolovu s mojou aktuálnou priateľkou, jednoduchom som ju odbil. Pokiaľ mám správne informácie, vzala si život približne o 6 mesiacov neskôr.


Myslím si, že keď bol môj otec smrteľne chorý, moja matka mu pomohla ísť na druhý svet.


Nájdite si prácu v McDonalde, hovorili. Dnes v McDonalde pracujem!
Photo by Visual Karsa on Unsplash

Vždy som sa smial z tých obrázkov, že po vysokej škole do McDonaldu. Nakoniec som sám po štúdiu vysokej školy v McDonalde skončil.


Nikdy som nemal rád svoju svoju svokru. Môj manžel a jeho časť rodiny o tom ani len netušia. Boli by zranení a urazení, keby som to priznala. Zomrela už dávno, takže nie je dôvod im to už ani povedať.


Všetkých iracionálne nenávidím a možno to nie je ich vinou. Možno ide o psychickú poruchu.


Každej žene zo slušnosti hovorím, že je krásna, aj keď to nie je pravda. Toto rozhodne patrí medzi priznania mužov, však?


Hokejista, futbalista alebo tenista? Ako zbalím dievča a pozvem ju na rande?

Balím cez internet jedno dievča a neviem, čo jej napísať: či som futbalista, hokejista alebo tenista? Čo baby viac priťahuje, poraďte… Ako ju správne zbaliť na rande?


Dnes som si uvedomil, že mám problém s voľnopredajným liekom proti bolesti. Zrejme som závislý, no nepotrebujem tým zaťažovať svoju rodinu.


Mala som príliš veľa mužov. Priznala sa žena.
Photo by Martin Adams on Unsplash

Keby môj manžel vedel, koľkých chlapov som ešte pred ním mala v sebe, v tom momente by nasledoval rozvod.


Zdroj: BoredPanda, Facebook, redakcia

Odoberajte nás na Facebooku:

Najpopulárnejšie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

ČÍTAŤ VIAC

Cvičenia na pamäť pre seniorov

Všetci chceme prežiť čo najdlhší pokojný a hlavne zdravý život. Chceme...

Dôchodcovia sa dostali do slovnej potýčky s neznámym mužom! Lietadlo takmer nevzlietlo!

Dôchodcovia sú súčasťou našich životov a mali by sme sa k...

Ako odstrániť peň stromu? Efektívne odstránenie pňa zo záhrady

Efektívne spôsoby, ako odstrániť peň stromu Udržiavanie krásnej záhrady niekedy vyžaduje zvýšenú...

Týchto 5 vecí vám zmení život od základov! Úspech zaručený!

Životy mnohých ľudí sú pestré, usporiadané a plné elánu. Ako to...

Čítaj teraz

Cvičenia na pamäť pre seniorov

Všetci chceme prežiť čo najdlhší pokojný a hlavne zdravý život. Chceme byť vitálni aj v starobe, no aby sme si život užívali aj v neskorších rokoch života, potrebujeme udržovať vo forme aj svoju pamäť. Najlepším riešením sú cvičenia na pamäť pre seniorov ako aj pre všetkých, ktorí...

Dôchodcovia sa dostali do slovnej potýčky s neznámym mužom! Lietadlo takmer nevzlietlo!

Dôchodcovia sú súčasťou našich životov a mali by sme sa k nim správať s patričnou úctou a rešpektom. Sú predsa len starší a viac si toho odžili, však? Ale ako by ste sa zachovali v situácií, ktorú si musel prežiť neznámy muž so svojou priateľkou v lietadle?...

Ako odstrániť peň stromu? Efektívne odstránenie pňa zo záhrady

Efektívne spôsoby, ako odstrániť peň stromu Udržiavanie krásnej záhrady niekedy vyžaduje zvýšenú pozornosť, najmä ak ide o zvyšky stromov. Odstránenie pňa stromu môže byť prirodzené a netoxické. V tomto článku vám ponúkame 4 spôsoby, ako odstrániť peň z vášho pozemku alebo záhrady. Peň odstraňujeme z dôvodu, že je...

Týchto 5 vecí vám zmení život od základov! Úspech zaručený!

Životy mnohých ľudí sú pestré, usporiadané a plné elánu. Ako to tí ľudia robia? Čo robím zle? Prečo sa mi nedarí? Celý život ma prenasleduje len nešťastie a ja stále neviem prečo. Čo mám urobiť, aby som sa cítil lepšie? Ako začať riešiť to, že sa mi...

Odfoťte si peknú profilovú fotografiu na sociálne siete! TAKTO to docielite!

Tento článok venujeme najmä čitateľom a čitateľkám, ktorí vždy žasli nad tým, aké majú niektorí ľudia pekné fotografie na profilovej fotografii Facebooku alebo na zoznamkách. Vždy ste obdivovali ľudí s peknými fotografiami a vaša fotografia bola vždy akási slabá, nepodarená, nudná? Ste na správnom mieste, vysvetlíme vám...

Bzdocha: Ako sa zbaviť bzdochy? Zapáchajúci hmyz v domácnosti

Čo je bzdocha obyčajná? Bzdocha obyčajná je malý zapáchajúci hmyz, ktorý sa skrýva v najnepravdepodobnejších kútoch nášho domova a častokrát sa stávajú zdrojom veľkej frustrácie. Prečo sa objavujú v našich domoch a ako sa s nimi vysporiadať? V tomto článku sa pozrieme na to, prečo sú bzdochy obyčajné...

Ako vznikol Mikuláš? Aká je história sv. Mikuláša?

Kto bol svätý Mikuláš? Mikuláš sa narodil v treťom storočí nášho letopočtu v starogréckom meste Patara, ktoré sa dnes nachádza na území Turecka. Bol synom bohatých rodičov, ktorí zomreli, keď bol ešte mladý. Mikuláš sa rozhodol venovať svoj život Bohu a pomáhať chudobným a utláčaným ľuďom. Stal sa...

Ako vznikol Adventný kalendár? Adventné kalendáre v súčasnosti

Adventný kalendár je dnes neoddeliteľnou súčasťou vianočnej sezóny. Ale odkiaľ táto tradícia vzišla a ako sa vyvíjala? Ako vznikol Adventný kalendár? Prvý adventný kalendár bol vytvorený v roku 1851 a bol ručne vyrobený. Predtým si ľudia jednoducho robili čiarky na stene za každý deň decembra až do Vianoc. V roku...

Viete kto vynašiel vianočné svetielka na vianočný stromček?

Vianočné svetielka sú dnes neoddeliteľnou súčasťou sviatočnej atmosféry počas vianočných sviatkov. Ale kto vynašiel tieto jasné vianočné symboly radosti a pokoja? Toto je história vianočných svetielok: Thomas Alva Edison vynašiel žiarovku a potom to už išlo! Edward Hibberd a prvý vianočný stromček so svetielkami Edward Hibberd Johnson je považovaný za...

VIANOČNÉ TRADÍCIE: 20 vianočných tradícií z celého sveta, ktoré vás môžu prekvapiť!

Každá krajina sveta má svoje vlastné tradície a zvyky, niektoré z nich sú naozaj zaujímavé a inšpiratívne. Mnohé kultúry sveta pristupujú ku vianočným sviatkom svojsky. Aj my na Slovensku máme vianočné tradície, ktoré sa mnohé desaťročia presúvajú z generácie na generáciu. Niektoré tradície zanikajú, iné vznikajú. Vianoce na...

VIANOCE: Umelý vianočný stromček alebo živý vianočný stromček. Ktorý si vybrať?

Vianoce a vianočné stromčeky? Vianoce sú časom pokoja, radosti a spoločného trávenia času s rodinou a priateľmi. K neodmysliteľným symbolom Vianoc patrí aj vianočný stromček, ktorý zdobíme rôznymi ozdobami, svetielkami a pod ktorým sa nachádzajú darčeky. No aký vianočný stromček si vybrať? Máme sa rozhodnúť pre živý alebo...

VIANOCE: Vianočné nápady a dobré skutky, ktoré môžete robiť počas vianočných sviatkov!

Vianoce sú časom radosti, pokoja a lásky. Je to tiež príležitosť, ako prejaviť svoju dobrotu a štedrosť voči druhým. Ak chcete urobiť niečo dobré počas vianočných sviatkov, tu je 10 nápadov na dobré skutky, ktoré môžete vyskúšať: Darujte svoj čas! Či chceme alebo nie, ale náš osobný čas je...