18.4 C
Bratislava
streda, 27 septembra, 2023
ÚvodLáska a vzťahy10 tajomstiev úspešného randenia:...

10 tajomstiev úspešného randenia: Muži vyhnite sa týmto chybám a získajte srdce svojej partnerky!

Zdieľaj priateľom a známym

Randenie môže byť pre mnohých mužov stresujúce a náročné, ale ak sa snažia vyhnúť sa bežným chybám, môžu sa cítiť oveľa sebavedomejšie a mať vyššiu pravdepodobnosť úspechu. Tu je desať najčastejších chýb, ktoré muži robia pri randení. Poradíme vám, ako sa im vyhnúť.

Tu je 10 najčastejších chýb, aké robia muži na rande:

  1. Nezáujem o to, čo hovorí ten druhý

Veľa mužov sa snaží zaujať ženu svojím zovňajškom, rečami o tom ako chodí do fitness centra, o sebe. Pamätajte si, že žena potrebuje zahviezdiť. Je dôležité si uvedomiť, že rande by malo byť o oboch zúčastnených, snažte sa zistiť čo najviac informácií o žene, s ktorou randíte. Nestačí len načúvať. Reagujte. Zaujímajte sa o to, čo hovorí a otázkami nadväzujte na rozvíjanú tému. Je úplne nevhodné, po tom, ako vám rozprávala o jej záľubách zrazu položiť otázku: „Ako sa máš?“. Ak o niečom slečna hovorí, dajte jej otázku z okruhu témy, o ktorej rozpráva, prípadne povedzte svoje zážitky z danej témy.

  1. Príliš veľa rozprávate o sebe

Je dôležité zdieľať svoje záujmy a skúsenosti, nezabudnite, že ak chcete bodovať u ženy, ktorú ste pozvali na rande, musíte ju nechať zahviezdiť. Namiesto rečiach o sebe skúste jej dať pocit dôležitosti.

  1. Príliš veľa rečí o ex-priateľoch

Neopúšťajte sa, nemyslite na svojích ex-priateľov a ex-priateľky. Nerozprávajte o nich. Nespomínajte na nich. Neporovnávajte ich. Úplne si ich vymažte z mysli. Predstavte si, že idete spolu so ženou, s ktorou ste na rande, večerať a odrazu poviete: „Do tejto reštaurácie som chodil so svojou ex-priateľkou.“ BUM. Zabitý večer! A verte mi, nechcete zistiť, že žena, s ktorou ste na rande spala s 30 ďalšími chlapmi. Nevyťahujte témy, ktoré by ani vám neurobili dobre.

  1. Ste ticho

Situácie, kedy sú randiaci ticho, sa bojí asi každý. Snažte sa uvoľniť a ak nastane ticho, nebuďte ticho. Spýtajte sa, čo robí vaša polovička vo voľnom čase. A ďalej rozvíjajte rozhovor. Nebuďte príliš ticho, ale ani to nepreháňajte. Snažte sa nájsť spoločné alebo podobné záujmy.

Zažil som to povestné „trápne ticho“, a ako som ho zachránil? Povedal som nasledujúcu vetu: „A teraz tu máme to povestné trápne ticho…“ Slečna sa zasmiala a debata sa opäť rozbehla. Ak nastane trápne ticho, kľudne to priznajte. Môže to nakoniec vyznieť vtipne. Ak obaja cítia, že nastalo trápne ticho a nikto z dvojice necíti úprimný záujem o rozhovor, buď bude problém, že si jednoducho nesedíte, nemáte spoločné záujmy alebo ste vbehli do slepej uličky. V tomto prípade zo slušnosti skúste ešte nejako spolu stráviť čas, poďakujte sa za stretnutie a kľudne choďte domov. Pozvite von niekoho iného. Nikde sa nepíše, že randiaca dvojica si musia automaticky vyhovovať. Nebuďte sklamaní, tak to jednoducho funguje.

  1. Neplánovanie randenia

Mnohí muži sa domnievajú, že spontánne rande je najlepšie, ale to nie je pravda. Ak si neplánujete rande vopred, môžete skončiť s veľmi slabým plánom a neuspokojeným partnerom. Preto si naplánujte rande vopred a zistite, čo by sa vášmu partnerovi mohlo páčiť. Vyrazte si niekam, uvarte spolu niečo, namaľujte spolu obraz, naučte sa niečo navzájom. Keď si plánujete rande, máte možnosť ukázať svojej polovičke to, čo vás baví a zároveň môžete zistiť, či to baví aj toho druhého.

  1. Chýbajúce plánovanie konverzácie

Pri randení je dôležité mať na pamäti, že vytvorenie dobrého vzťahu závisí od toho, ako si navzájom rozumiete. Preto by ste si mali plánovať konverzáciu a vyhýbať sa nepríjemným témam, ktoré by mohli vášho partnera uraziť alebo unudiť.

Tým nechcem povedať, že plánovanie je nevyhnutné. Niekto nemá problém, ale ak práve vy máte problém, porozmýšľajte. Dávajte si však pozor, aby ste témamy a otázkami neprechádzali presne podľa toho ako ste si ich naplánovali. Nejdete robiť interview, idete niekoho spoznať. Ak vás rozhovor zavedie niekam inam, nevracajte sa naspäť k nejakej základnej otázke, ktorá je absolútne mimo preberanú tému.

  1. Nerešpektovanie hraníc

Každý má iné hranice a pohodlie, preto je dôležité ich rešpektovať a nevymáhať si niečo, čo by mohlo spôsobiť vášmu partnerovi nepríjemnosti alebo narušiť jeho pohodu. Všimnite si, čo váš partner považuje za príjemné a nepríjemné a správajte sa v súlade s tým.

Ak je vaša polovička veriaca, tak rozhodne nezačnite kritizovať cirkev. Bude z vás zbytočne sklamaná. Nejdete predsa na bojisko. Hádanie sa a nevhodné argumentovanie si nechajte pre niekoho iného, nie pre ženu, ktorú chcete očariť.

  1. Nepríjemný prístup

Niektorí muži sa snažia zaujať svojich partnerov tým, že ich urážajú alebo robia nepríjemné poznámky. Toto však môže byť nebezpečné a odradzujúce. Snažte sa byť priateľskí, zdvorilí a pozitívni, aby sa váš partner cítil pohodlne a uvoľnene.

  1. Nerešpektovanie pravidiel slušného správania

Slušné správanie sa požaduje na každom mieste a v každej situácii, vrátane randenia. Snažte sa dodržiavať pravidlá slušného správania a dbajte na to, aby ste boli k svojmu partnerovi zdvorilí, úctiví a priateľskí. Nebuďte vulgárni, nevysmievajte sa z druhých, neohovárajte, ale naopak, buďte slušní, motivujte a inšpirujte.

  1. Bez snahy byť autentickým

Snažíte sa tváriť, že ste macher. Je dôležité byť autentický a ukázať svoju skutočnú osobnosť. Nesnažte sa byť niekým, čím nie ste, ale snažte sa byť sami sebou a ukázať svoje záujmy, názory a skúsenosti. To umožní vášmu partnerovi vidieť vás takých, akí naozaj ste, a pomôže vám to vytvoriť skutočný a trvalý vzťah. Ak máte chyby, nemusíte ich explicitne vyťahovať a upozorňovať na ne, ale nerobte zo seba dokonalého človeka, pretože dokonalý je iba autor tohto článku. Cítite ako nevhodne to práve vyznelo?

Zhrnutie

Pri randení je dôležité mať na pamäti, že to nie je len o vás, ale aj o vašej polovičke, ktorú sa snažíte zbaliť. Snažte sa byť pozitívny, zdvorilý a priateľský a dodržiavať pravidlá slušného správania. Snažte sa ukázať svoju skutočnú osobnosť a zistiť čo najviac informácií o tom druhom. Ak sa vyhnete týmto desiatim chybám, môžete zažiť úspech aj pri ženách, o ktorých ste doteraz iba snívali. Doprajte im pocit, stať sa dôležitými.

Zažili ste rande, na ktorom neprebehlo podľa plánu? Podeľte sa s nami o tieto zážitky.

Najpopulárnejšie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

ČÍTAŤ VIAC

Ako postupovať v prípade smrti člena rodiny alebo blízkeho človeka?

Čo robiť, ak niekto zomrie? Ako zariadiť pohreb? Strata blízkej osoby je...

Kedy ísť na ďalšie rande alebo ako zvládnuť rozchod?

Kedy ísť na ďalšie rande? Rozchod môže byť ťažký a emocionálne náročný...

Netradičný svadobný program: Svadobný únos alebo únos nevesty zo svadby

Pri svadobných tradíciách často myslíme na obrady, sľuby a výmenu prsteňov....

TOTO je zoznam najčastejšie používaných hesiel na Slovensku: Používate niektoré z nich?

V dnešnej digitálnej dobe, kedy sa takmer všetky naše osobné údaje...

Čítaj teraz

Ako postupovať v prípade smrti člena rodiny alebo blízkeho človeka?

Čo robiť, ak niekto zomrie? Ako zariadiť pohreb? Strata blízkej osoby je jednou z najťažších skúseností, ktorými môžeme prejsť. Okrem emocionálnej bolesti a smútku sa musíme vysporiadať aj s praktickými záležitosťami, ktoré sú spojené so smrťou. Tu je niekoľko krokov, ktoré by ste mali podniknúť, ak vám zomrie...

Kedy ísť na ďalšie rande alebo ako zvládnuť rozchod?

Kedy ísť na ďalšie rande? Rozchod môže byť ťažký a emocionálne náročný čas, a mnohí z nás sa pýtajú: "Ako dlho by sme mali čakať, než začneme znova chodiť na rande?" Odpoveď na túto otázku nie je úplne jednoduchá, ale existujú niektoré zásady, ktoré by ste mali zvážiť. Emócie...

Netradičný svadobný program: Svadobný únos alebo únos nevesty zo svadby

Pri svadobných tradíciách často myslíme na obrady, sľuby a výmenu prsteňov. Na celom svete však existuje nespočetné množstvo jedinečných a fascinujúcich zvykov, ktoré páry zakomponujú do svojho výnimočného dňa. Jednou z takýchto tradícií, ktorá niektorým môže zdvihnúť obočie, no pre iných má hlboký kultúrny význam, je svadobný...

TOTO je zoznam najčastejšie používaných hesiel na Slovensku: Používate niektoré z nich?

V dnešnej digitálnej dobe, kedy sa takmer všetky naše osobné údaje a dôležité informácie ukladajú na internete, je bezpečnosť hesiel jednou z najdôležitejších vecí, na ktoré by sme nemali zabudnúť. Napriek tomu sa stále stretávame s tým, že mnoho ľudí používa slabé a veľmi bežné heslá, čo...

Návod na ospravedlnenie: Učte sa komunikovať so súcitom a empatiou

Vedieť sa ospravedlniť je jednou z najdôležitejších sociálnych zručností, ktoré môžeme mať. Bez ohľadu na to, či sme spravili chybu vo vzťahu, v práci alebo v osobnom živote, schopnosť ospravedlniť sa je kľúčová pre zachovanie zdravých vzťahov a komunikáciu so spolupracovníkmi, priateľmi a rodinou. V tomto článku...

Živelné pohromy Zeme: Strhujúce prírodné katastrofy zachytené na VIDEU!

Príroda nás obklopuje svojou nádherou a nevyspytateľnou silou. Pod jej klamlivým pokojom sa skrývajú nebezpečné javy, ktoré môžu spôsobiť ničivé katastrofy. Tieto udalosti nám pripomínajú, akí malí sme v porovnaní s prírodnými silami a dávajú nám najavo potrebu byť pripravení a informovaní, aby sme mohli reagovať v...

Prečo mačka pradie? Čo znamená, ak moja mačka pradie?

Skúmanie mnohostrannej povahy mačacieho pradenia – Harmonická zmes komunikácie Ako robí mačka? Mačka robí MŇAU. Aké iné zvuky vydáva mačka, či kocúr? Vo svete domestikovaných mačkovitých šeliem je len málo zvukov takých očarujúcich a podmanivých ako jemné bzučanie mačacieho pradenia. Je to symfónia, ktorá rezonuje s tajomstvom, pohodlím a komunikáciou, pričom...

Prekvapujúce potešenie: Uhorka s medom – generačná pochúťka

Vo svete dezertov, kde sa sladkosť a dekadencia často dostávajú do centra pozornosti, čaká na objavenie skrytý klenot: uhorka s medom. Táto nepravdepodobná kombinácia môže na prvý pohľad zdvihnúť obočie, ale vo svojich jednoduchých ingredienciách má históriu bohatú na tradície a chuťový profil, ktorý príjemne prekvapí chuťové...

TOTO STE NEVEDELI: Ako zistiť, či je vajce čerstvé? Kedy je vajce pokazené?

Je vajce ešte dobré? Vajcia sú základnou zložkou mnohých jedál a je dôležité vedieť, ako určiť ich čerstvosť a kvalitu. V tomto článku sa budeme zaoberať tým, ako zistiť, či je vajíčko dobré alebo zlé, ako zistiť, aké staré je vajíčko a pár tipov a trikov na varenie...

Stojí za ochutnanie: Melón s osviežujúcou šťavou z citróna

Leto je synonymom pre osviežujúce chute a výnimočné lahôdky, a medzi ne nepochybne patrí aj melón. No predstavte si, že môžete tento už tak lahodný kúsok ovocia ešte viac oživiť a rozjasniť. S novým spôsobom prípravy melóna, ktorý zahŕňa skvostnú šťavu z čerstvého citróna, už nikdy nebudete...

Ako sa zbaviť mravcov v domácnosti: Rady a zaujímavosti o mravcoch

Ako sa zbaviť mravcov? Mravce sú fascinujúce tvory, no keď si s nimi začneme deliť náš domov, môžu sa stať dosť obťažujúcimi spoločníkmi. Nezvítanými hosťami, ktorí sa rýchlo môžu rozmnožiť a zanechať za sebou neporiadok. V tomto článku sa pozrieme na spôsoby, ako sa zbaviť mravcov v dome...

Zarastanie chĺpkov: Mám vyrážky z holenia alebo ako sa zbaviť červených bodiek po holení

Zarastanie chĺpkov je pre mnohých ľudí nežiadúcou záležitosťou, ktorá môže ovplyvniť ich vzhľad a sebavedomie. Bez ohľadu na pohlavie a vek sa veľa ľudí snaží nájsť spôsoby, ako zamedziť alebo aspoň oneskoriť proces zarastania chĺpkov ako aj obmedzenie výskytu červených bodiek a vyrážok po holení. Našťastie existuje...