štvrtok, 18 apríla, 2024
ÚvodLáska a vzťahy10 tajomstiev úspešného randenia:...

10 tajomstiev úspešného randenia: Muži vyhnite sa týmto chybám a získajte srdce svojej partnerky!

Odoberajte nás na Facebooku:

Zdieľaj priateľom a známym

Randenie môže byť pre mnohých mužov stresujúce a náročné, ale ak sa snažia vyhnúť sa bežným chybám, môžu sa cítiť oveľa sebavedomejšie a mať vyššiu pravdepodobnosť úspechu. Tu je desať najčastejších chýb, ktoré muži robia pri randení. Poradíme vám, ako sa im vyhnúť.

Tu je 10 najčastejších chýb, aké robia muži na rande:

  1. Nezáujem o to, čo hovorí ten druhý

Veľa mužov sa snaží zaujať ženu svojím zovňajškom, rečami o tom ako chodí do fitness centra, o sebe. Pamätajte si, že žena potrebuje zahviezdiť. Je dôležité si uvedomiť, že rande by malo byť o oboch zúčastnených, snažte sa zistiť čo najviac informácií o žene, s ktorou randíte. Nestačí len načúvať. Reagujte. Zaujímajte sa o to, čo hovorí a otázkami nadväzujte na rozvíjanú tému. Je úplne nevhodné, po tom, ako vám rozprávala o jej záľubách zrazu položiť otázku: „Ako sa máš?“. Ak o niečom slečna hovorí, dajte jej otázku z okruhu témy, o ktorej rozpráva, prípadne povedzte svoje zážitky z danej témy.

  1. Príliš veľa rozprávate o sebe

Je dôležité zdieľať svoje záujmy a skúsenosti, nezabudnite, že ak chcete bodovať u ženy, ktorú ste pozvali na rande, musíte ju nechať zahviezdiť. Namiesto rečí o sebe skúste jej dať pocit dôležitosti.

  1. Príliš veľa rečí o ex-priateľoch

Neopúšťajte sa, nemyslite na svojích ex-priateľov a ex-priateľky. Nerozprávajte o nich. Nespomínajte na nich. Neporovnávajte ich. Úplne si ich vymažte z mysli. Predstavte si, že idete spolu so ženou, s ktorou ste na rande, večerať a odrazu poviete: „Do tejto reštaurácie som chodil so svojou ex-priateľkou.“ BUM. Zabitý večer! A verte mi, nechcete zistiť, že žena, s ktorou ste na rande spala s 30 ďalšími chlapmi. Nevyťahujte témy, ktoré by ani vám neurobili dobre.

  1. Ste ticho

Situácie, kedy sú randiaci ticho, sa bojí asi každý. Snažte sa uvoľniť a ak nastane ticho, nebuďte ticho. Spýtajte sa, čo robí vaša polovička vo voľnom čase. A ďalej rozvíjajte rozhovor. Nebuďte príliš ticho, ale ani to nepreháňajte. Snažte sa nájsť spoločné alebo podobné záujmy.

Zažil som to povestné „trápne ticho“, a ako som ho zachránil? Povedal som nasledujúcu vetu: „A teraz tu máme to povestné trápne ticho…“ Slečna sa zasmiala a debata sa opäť rozbehla. Ak nastane trápne ticho, kľudne to priznajte. Môže to nakoniec vyznieť vtipne. Ak obaja cítia, že nastalo trápne ticho a nikto z dvojice necíti úprimný záujem o rozhovor, buď bude problém, že si jednoducho nesedíte, nemáte spoločné záujmy alebo ste vbehli do slepej uličky. V tomto prípade zo slušnosti skúste ešte nejako spolu stráviť čas, poďakujte sa za stretnutie a kľudne choďte domov. Pozvite von niekoho iného. Nikde sa nepíše, že randiaca dvojica si musia automaticky vyhovovať. Nebuďte sklamaní, tak to jednoducho funguje.

  1. Neplánovanie randenia

Mnohí muži sa domnievajú, že spontánne rande je najlepšie, ale to nie je pravda. Ak si neplánujete rande vopred, môžete skončiť s veľmi slabým plánom a neuspokojeným partnerom. Preto si naplánujte rande vopred a zistite, čo by sa vášmu partnerovi mohlo páčiť. Vyrazte si niekam, uvarte spolu niečo, namaľujte spolu obraz, naučte sa niečo navzájom. Keď si plánujete rande, máte možnosť ukázať svojej polovičke to, čo vás baví a zároveň môžete zistiť, či to baví aj toho druhého.

  1. Chýbajúce plánovanie konverzácie

Pri randení je dôležité mať na pamäti, že vytvorenie dobrého vzťahu závisí od toho, ako si navzájom rozumiete. Preto by ste si mali plánovať konverzáciu a vyhýbať sa nepríjemným témam, ktoré by mohli vášho partnera uraziť alebo unudiť.

Tým nechcem povedať, že plánovanie je nevyhnutné. Niekto nemá problém, ale ak práve vy máte problém, porozmýšľajte. Dávajte si však pozor, aby ste témamy a otázkami neprechádzali presne podľa toho ako ste si ich naplánovali. Nejdete robiť interview, idete niekoho spoznať. Ak vás rozhovor zavedie niekam inam, nevracajte sa naspäť k nejakej základnej otázke, ktorá je absolútne mimo preberanú tému.

  1. Nerešpektovanie hraníc

Každý má iné hranice a pohodlie, preto je dôležité ich rešpektovať a nevymáhať si niečo, čo by mohlo spôsobiť vášmu partnerovi nepríjemnosti alebo narušiť jeho pohodu. Všimnite si, čo váš partner považuje za príjemné a nepríjemné a správajte sa v súlade s tým.

Ak je vaša polovička veriaca, tak rozhodne nezačnite kritizovať cirkev. Bude z vás zbytočne sklamaná. Nejdete predsa na bojisko. Hádanie sa a nevhodné argumentovanie si nechajte pre niekoho iného, nie pre ženu, ktorú chcete očariť.

  1. Nepríjemný prístup

Niektorí muži sa snažia zaujať svojich partnerov tým, že ich urážajú alebo robia nepríjemné poznámky. Toto však môže byť nebezpečné a odradzujúce. Snažte sa byť priateľskí, zdvorilí a pozitívni, aby sa váš partner cítil pohodlne a uvoľnene.

  1. Nerešpektovanie pravidiel slušného správania

Slušné správanie sa požaduje na každom mieste a v každej situácii, vrátane randenia. Snažte sa dodržiavať pravidlá slušného správania a dbajte na to, aby ste boli k svojmu partnerovi zdvorilí, úctiví a priateľskí. Nebuďte vulgárni, nevysmievajte sa z druhých, neohovárajte, ale naopak, buďte slušní, motivujte a inšpirujte.

  1. Bez snahy byť autentickým

Snažíte sa tváriť, že ste macher. Je dôležité byť autentický a ukázať svoju skutočnú osobnosť. Nesnažte sa byť niekým, čím nie ste, ale snažte sa byť sami sebou a ukázať svoje záujmy, názory a skúsenosti. To umožní vášmu partnerovi vidieť vás takých, akí naozaj ste, a pomôže vám to vytvoriť skutočný a trvalý vzťah. Ak máte chyby, nemusíte ich explicitne vyťahovať a upozorňovať na ne, ale nerobte zo seba dokonalého človeka, pretože dokonalý je iba autor tohto článku. Cítite ako nevhodne to práve vyznelo?

Zhrnutie

Pri randení je dôležité mať na pamäti, že to nie je len o vás, ale aj o vašej polovičke, ktorú sa snažíte zbaliť. Snažte sa byť pozitívny, zdvorilý a priateľský a dodržiavať pravidlá slušného správania. Snažte sa ukázať svoju skutočnú osobnosť a zistiť čo najviac informácií o tom druhom. Ak sa vyhnete týmto desiatim chybám, môžete zažiť úspech aj pri ženách, o ktorých ste doteraz iba snívali. Doprajte im pocit, stať sa dôležitými.

Zažili ste rande, na ktorom neprebehlo podľa plánu? Podeľte sa s nami o tieto zážitky.

Odoberajte nás na Facebooku:

Najpopulárnejšie

ČÍTAŤ VIAC

VAROVANIE: TOTO sú techniky ako médiá a manipulátori ovplyvňujú starých rodičov!

Vo veku hyper-konektivity a okamžitých informácií je ľahké mať pocit, že...

Nebezpečný vodný jav: Vlny oceánu v šachovnicovej štruktúre!

Predstavte si toto: ste na palube lode a vychutnávate si pokojné...

Darovanie obličky: Muži si mysleli, že im dorastú nové ľudské orgány!

V Nepále nedávno vypukla celkom tragická situácia, v ktorej sa skupina...

Ako dosiahnuť celosvetový mier: Dlhodobý plán na dosiahnutie mieru!

Je vôbec možné dosiahnuť celosvetový mier? Celosvetový mier je akási pozlátka, trblietavý...

Čítaj teraz

VAROVANIE: TOTO sú techniky ako médiá a manipulátori ovplyvňujú starých rodičov!

Vo veku hyper-konektivity a okamžitých informácií je ľahké mať pocit, že sme všetci dôvtipnejší a múdrejší ako generácie pred nami. Ale pravda je zložitejšia, a pokiaľ ide o našich milovaných starých rodičov, v tieni nových technológii, politickej zmeny a špeciálnych manipulačných techník na sociálnych sieťach číha čoraz...

Nebezpečný vodný jav: Vlny oceánu v šachovnicovej štruktúre!

Predstavte si toto: ste na palube lode a vychutnávate si pokojné hojdanie vĺn. Známy zvlnený pohyb sa zrazu premení na skľučujúci pohľad – Mozaiku vody, ktorá vykazuje hrebene stúpajúce v presnej mriežke. Aj keď pripomína scénu zo surrealistického filmu, tento jav, nazývaný „štvorcové vlny“ alebo „prekrížené more“,...

Darovanie obličky: Muži si mysleli, že im dorastú nové ľudské orgány!

V Nepále nedávno vypukla celkom tragická situácia, v ktorej sa skupina mužov stala obeťou podvodníkov, ktorí ich presvedčili, aby predali svoje obličky sľubujúc, že im orgány dorastú. Všetko toto sa deje v dedine Hokse, ktorá je teraz známa ako „údolie obličiek“, kde takmer každá domácnosť má skúsenosť...

Ako dosiahnuť celosvetový mier: Dlhodobý plán na dosiahnutie mieru!

Je vôbec možné dosiahnuť celosvetový mier? Celosvetový mier je akási pozlátka, trblietavý ideál, za ktorým sa ľudstvo v dejinách ženie. Vo svete, aj napriek snahám o mier, vznikajú stále nové a nové konflikty, ktoré burcujú spoločnosť a nenávisť v nej. Dosiahnutie trvalého mieru v globálnom meradle je nesmerne...

Najhoršia SVADBA: Nočná mora pre nevestu. TOTO určite nerobte na svadbe!

Vyhnite sa svadobným trapasom! Svadobné oslavy sú plné radosti a emocionálnych okamihov, no môžu sa tiež stať miestom pre nepríjemné situácie, ak nie sú dodržiavané určité spoločenské zásady. Vedieť, čo na svadbe nerobiť, je takmer rovnako dôležité ako vedieť, čo robiť. Nevhodné správanie môže zničiť atmosféru a spôsobiť...

Svadobný obrad: ŽENÍCH a 5 vecí, ktoré mu behajú po rozume!

Svadobný deň – obdobie, keď sa snívajú sny a plány pre budúcnosť sa pretvárajú do skutočnosti. Pre ženícha a nevestu je toto jedinečné podujatie plné emócií, očakávaní a spomienok. Keď vstupujú do svadobného obradu, ich myšlienky a srdcia sú plné túžob a obáv, radostí a úzkostí. Avšak...

Ženy v strednom veku: Toto by ste mali vedieť pred 40-tkou!

Najlepšie rady pre ženy v strednom veku: Kto nevie kam ide, nikdy tam nepríde. Stanovujte si ciele. Začnite tými menšími. Rozptyľovanie je najväčším zabijakom úspechu. Ničí váš mozog. Ak hľadáš lásku, prestaň, láska príde vtedy, keď budeš robiť veci, ktoré miluješ. Neberte si k srdcu slová od ľudí, ktorí nie sú...

Ako zarobiť peniaze? Zaručený zisk a zarábanie peňazí!

V prvom rade si musíte uvedomiť, že zarábanie peňazí je ÚPLNE JEDNODUCHÉ a dokážeme vám to! Návod na zarábanie peňazí: Peniaze sú dôležitou súčasťou nášho života. Potrebujeme ich na zaplatenie nájmu, jedla, oblečenia, zábavy a ďalších vecí, ktoré nám robia radosť. Ale nie všetci máme dostatok peňazí, aby sme...

Najlepšie pizza slimáky z lístkového cesta a ich história

Pizza slimáky sú jednoduché a vynikajúce pečivo, ktoré si môžete pripraviť doma za pár minút. Potrebujete len lístkové cesto, syr, šunku, pizza korenie a vajíčko. Pizza slimáky sa pečú do zlatista a sú krehké a šťavnaté. Môžete ich podávať teplé alebo studené, ako predjedlo, desiatu, večeru alebo...

Ako zbaliť muža? Ako si nájsť chlapa?

Toto je kompletný návod ako si nájsť priateľa! Zbaliť muža nie je vždy ľahká úloha, najmä ak ste už v určitom veku a máte určité skúsenosti s mužmi. Ak patríte do vekovej kategórie od 30 do 60 rokov, možno sa vám zdá, že už nie ste taká príťažlivá...

Ako zvládnuť život na dedine? Dedina alebo mesto?

Ak ste narazili na tento článok, zaujíma vás život na dedine, hľadáte odpoveď na to, či je dobré žiť na dedine, či sa oplatí sťahovať do dediny, aký je rozdiel medzi mestom a dedinou, či je na dedine väčší kľud a jednoducho zvažujete všetky pre a proti...

Nepríjemný zápach z úst je problém, ktorý vám znižuje sebavedomie!

Ako sa prejavuje zápach z úst? Zápach z úst, známy aj ako halitóza, je nepríjemný a intímny problém, ktorý ovplyvňuje sebavedomie človeka a celkovo aj jeho spoločenský život. Zápach z úst je najčastejšie spôsobený nahromadenými baktériami v ústnej dutine. Baktérie môžu uvoľňovať prchavé zlúčeniny síry, ktoré sú príčinou...