ÚvodLáska a vzťahy10 tajomstiev úspešného randenia:...

10 tajomstiev úspešného randenia: Muži vyhnite sa týmto chybám a získajte srdce svojej partnerky!

Zdieľaj priateľom a známym

Randenie môže byť pre mnohých mužov stresujúce a náročné, ale ak sa snažia vyhnúť sa bežným chybám, môžu sa cítiť oveľa sebavedomejšie a mať vyššiu pravdepodobnosť úspechu. Tu je desať najčastejších chýb, ktoré muži robia pri randení. Poradíme vám, ako sa im vyhnúť.

Tu je 10 najčastejších chýb, aké robia muži na rande:

  1. Nezáujem o to, čo hovorí ten druhý

Veľa mužov sa snaží zaujať ženu svojím zovňajškom, rečami o tom ako chodí do fitness centra, o sebe. Pamätajte si, že žena potrebuje zahviezdiť. Je dôležité si uvedomiť, že rande by malo byť o oboch zúčastnených, snažte sa zistiť čo najviac informácií o žene, s ktorou randíte. Nestačí len načúvať. Reagujte. Zaujímajte sa o to, čo hovorí a otázkami nadväzujte na rozvíjanú tému. Je úplne nevhodné, po tom, ako vám rozprávala o jej záľubách zrazu položiť otázku: „Ako sa máš?“. Ak o niečom slečna hovorí, dajte jej otázku z okruhu témy, o ktorej rozpráva, prípadne povedzte svoje zážitky z danej témy.

  1. Príliš veľa rozprávate o sebe

Je dôležité zdieľať svoje záujmy a skúsenosti, nezabudnite, že ak chcete bodovať u ženy, ktorú ste pozvali na rande, musíte ju nechať zahviezdiť. Namiesto rečiach o sebe skúste jej dať pocit dôležitosti.

  1. Príliš veľa rečí o ex-priateľoch

Neopúšťajte sa, nemyslite na svojích ex-priateľov a ex-priateľky. Nerozprávajte o nich. Nespomínajte na nich. Neporovnávajte ich. Úplne si ich vymažte z mysli. Predstavte si, že idete spolu so ženou, s ktorou ste na rande, večerať a odrazu poviete: „Do tejto reštaurácie som chodil so svojou ex-priateľkou.“ BUM. Zabitý večer! A verte mi, nechcete zistiť, že žena, s ktorou ste na rande spala s 30 ďalšími chlapmi. Nevyťahujte témy, ktoré by ani vám neurobili dobre.

  1. Ste ticho

Situácie, kedy sú randiaci ticho, sa bojí asi každý. Snažte sa uvoľniť a ak nastane ticho, nebuďte ticho. Spýtajte sa, čo robí vaša polovička vo voľnom čase. A ďalej rozvíjajte rozhovor. Nebuďte príliš ticho, ale ani to nepreháňajte. Snažte sa nájsť spoločné alebo podobné záujmy.

Zažil som to povestné „trápne ticho“, a ako som ho zachránil? Povedal som nasledujúcu vetu: „A teraz tu máme to povestné trápne ticho…“ Slečna sa zasmiala a debata sa opäť rozbehla. Ak nastane trápne ticho, kľudne to priznajte. Môže to nakoniec vyznieť vtipne. Ak obaja cítia, že nastalo trápne ticho a nikto z dvojice necíti úprimný záujem o rozhovor, buď bude problém, že si jednoducho nesedíte, nemáte spoločné záujmy alebo ste vbehli do slepej uličky. V tomto prípade zo slušnosti skúste ešte nejako spolu stráviť čas, poďakujte sa za stretnutie a kľudne choďte domov. Pozvite von niekoho iného. Nikde sa nepíše, že randiaca dvojica si musia automaticky vyhovovať. Nebuďte sklamaní, tak to jednoducho funguje.

  1. Neplánovanie randenia

Mnohí muži sa domnievajú, že spontánne rande je najlepšie, ale to nie je pravda. Ak si neplánujete rande vopred, môžete skončiť s veľmi slabým plánom a neuspokojeným partnerom. Preto si naplánujte rande vopred a zistite, čo by sa vášmu partnerovi mohlo páčiť. Vyrazte si niekam, uvarte spolu niečo, namaľujte spolu obraz, naučte sa niečo navzájom. Keď si plánujete rande, máte možnosť ukázať svojej polovičke to, čo vás baví a zároveň môžete zistiť, či to baví aj toho druhého.

  1. Chýbajúce plánovanie konverzácie

Pri randení je dôležité mať na pamäti, že vytvorenie dobrého vzťahu závisí od toho, ako si navzájom rozumiete. Preto by ste si mali plánovať konverzáciu a vyhýbať sa nepríjemným témam, ktoré by mohli vášho partnera uraziť alebo unudiť.

Tým nechcem povedať, že plánovanie je nevyhnutné. Niekto nemá problém, ale ak práve vy máte problém, porozmýšľajte. Dávajte si však pozor, aby ste témamy a otázkami neprechádzali presne podľa toho ako ste si ich naplánovali. Nejdete robiť interview, idete niekoho spoznať. Ak vás rozhovor zavedie niekam inam, nevracajte sa naspäť k nejakej základnej otázke, ktorá je absolútne mimo preberanú tému.

  1. Nerešpektovanie hraníc

Každý má iné hranice a pohodlie, preto je dôležité ich rešpektovať a nevymáhať si niečo, čo by mohlo spôsobiť vášmu partnerovi nepríjemnosti alebo narušiť jeho pohodu. Všimnite si, čo váš partner považuje za príjemné a nepríjemné a správajte sa v súlade s tým.

Ak je vaša polovička veriaca, tak rozhodne nezačnite kritizovať cirkev. Bude z vás zbytočne sklamaná. Nejdete predsa na bojisko. Hádanie sa a nevhodné argumentovanie si nechajte pre niekoho iného, nie pre ženu, ktorú chcete očariť.

  1. Nepríjemný prístup

Niektorí muži sa snažia zaujať svojich partnerov tým, že ich urážajú alebo robia nepríjemné poznámky. Toto však môže byť nebezpečné a odradzujúce. Snažte sa byť priateľskí, zdvorilí a pozitívni, aby sa váš partner cítil pohodlne a uvoľnene.

  1. Nerešpektovanie pravidiel slušného správania

Slušné správanie sa požaduje na každom mieste a v každej situácii, vrátane randenia. Snažte sa dodržiavať pravidlá slušného správania a dbajte na to, aby ste boli k svojmu partnerovi zdvorilí, úctiví a priateľskí. Nebuďte vulgárni, nevysmievajte sa z druhých, neohovárajte, ale naopak, buďte slušní, motivujte a inšpirujte.

  1. Bez snahy byť autentickým

Snažíte sa tváriť, že ste macher. Je dôležité byť autentický a ukázať svoju skutočnú osobnosť. Nesnažte sa byť niekým, čím nie ste, ale snažte sa byť sami sebou a ukázať svoje záujmy, názory a skúsenosti. To umožní vášmu partnerovi vidieť vás takých, akí naozaj ste, a pomôže vám to vytvoriť skutočný a trvalý vzťah. Ak máte chyby, nemusíte ich explicitne vyťahovať a upozorňovať na ne, ale nerobte zo seba dokonalého človeka, pretože dokonalý je iba autor tohto článku. Cítite ako nevhodne to práve vyznelo?

Zhrnutie

Pri randení je dôležité mať na pamäti, že to nie je len o vás, ale aj o vašej polovičke, ktorú sa snažíte zbaliť. Snažte sa byť pozitívny, zdvorilý a priateľský a dodržiavať pravidlá slušného správania. Snažte sa ukázať svoju skutočnú osobnosť a zistiť čo najviac informácií o tom druhom. Ak sa vyhnete týmto desiatim chybám, môžete zažiť úspech aj pri ženách, o ktorých ste doteraz iba snívali. Doprajte im pocit, stať sa dôležitými.

Zažili ste rande, na ktorom neprebehlo podľa plánu? Podeľte sa s nami o tieto zážitky.

Najpopulárnejšie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

More from Author

5 tipov, ako zarobiť peniaze: Ako zvýšiť svoj príjem a vybudovať si bohatstvo

Zarábanie peňazí je spoločným cieľom mnohých z nás, či už chceme...

OVERTHINKING: Ako prestať premýšľať a začať si užívať váš vzťah

Čo je overthinking? Vzťahy môžu byť krásne, no niekedy aj náročné a...

ÚSPECH na sociálnych sieťach závisí od TÝCHTO hlavných pravidiel: Instantne ZVÝŠTE svoje dosahy

Ako sa presadiť na sociálnych médiách? Presadenie sa na sociálnych médiách...

Čítaj teraz

5 tipov, ako zarobiť peniaze: Ako zvýšiť svoj príjem a vybudovať si bohatstvo

Zarábanie peňazí je spoločným cieľom mnohých z nás, či už chceme zvýšiť svoj príjem, vybudovať bohatstvo alebo jednoducho dosiahnuť väčšiu finančnú stabilitu. Aj keď neexistujú žiadne skratky k úspechu, existuje niekoľko osvedčených stratégií, ako zvýšiť svoj potenciál zárobku a čo najlepšie využiť svoje zdroje. Tu je päť...

Virtuálna realita PRE DOSPELÝCH: Second Life, miesto, kde sa stretávajú ľudia z celého sveta (18+)

Čo je Second Life? Ak si myslíš, že toto je pre deti, zbystri pozornosť! Nie je!Secondlife.com sa na prvý dojem javí ako obyčajná hra pre deti, napĺňa však charakterisiky virtuálnej sociálnej siete, keďže spája ľudí, ktorí sa buď poznajú z reálneho sveta, alebo sa nepoznajú. Život v tomto...

OVERTHINKING: Ako prestať premýšľať a začať si užívať váš vzťah

Čo je overthinking? Vzťahy môžu byť krásne, no niekedy aj náročné a je úplne bežné, že v týchto situáciách zažívame celý rad emócií. Niekedy však naša myseľ dokáže zablúdiť a my sa pristihneme, že premýšľame až príliš o každom detaile nášho vzťahu. Trápi nás, čo si náš partner...

ÚSPECH na sociálnych sieťach závisí od TÝCHTO hlavných pravidiel: Instantne ZVÝŠTE svoje dosahy

Ako sa presadiť na sociálnych médiách? Presadenie sa na sociálnych médiách môže byť zložitý proces, ktorý vyžaduje trpezlivosť, trvalú snahu a kreativitu. Tu sú niektoré tipy, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť vaše ciele: Majte svoju vášeň, nájdite svoj "níš" Ak chcete tvoriť a byť influecnerom, v prvom rade potrebujete...

Ako podporiť svoj imunitný systém: ZINOK ako kľúčový minerál pre imunitu a hojenie rán

Zinok je minerál dôležitý pre život človeka, ktorý je nevyhnutný pre udržanie si optimálneho zdravia. Hrá kľúčovú úlohu pri rôznych telesných funkciách, ako je imunita, hojenie rán, syntéza DNA a delenie buniek. Nedostatok zinku je bežný problém, ktorý môže spôsobiť množstvo zdravotných problémov, vrátane spomaleného rastu a...

ZARUČENÉ spôsoby ako sa zabaviť: Čo robiť s frajerom, keď je vonku zlé počasie

Je vonku zlé počasie a vy a váš partner nemáte večerný program? Ako sa zabaviť so svojou láskou? S klesajúcou teplotou sa zvyšuje lenivosť. Ľuďom a hlavne párom sa väčšinou nechce ísť do chladného počasia. Ale, čo robiť ak je vonku zima a my máme večer pred sebou? Prinášame...

NAJLEPŠIA svadba: Aký svadobný program urobiť na svadbe? Nápady a tradície, ktoré zabavia svadobných hostí!

Aký svadobný program vymyslieť? Svadby sú len také zábavné, aký majú program. Nenechajte svadobný program na náhodu a určite si pripravte niekoľko hier pre svadobčanov, ktoré ich rozosmejú a zabavia. Návštevníci sa potrebujú baviť a svadobný alkohol naozaj nestačí. Nezúfajte, kryjeme vám chrbát a ponúkame vám niekoľko tipov...

Divoká párty ZAČÍNA: 6 zábavných hier pre dospelých, ktoré posunú váš večer na úplne iný level

Čo robiť na párty pre dospelých? Párty pre dospelých sú skvelý spôsob ako sa uvoľniť a zabaviť s priateľmi. Môže ísť o narodeninovú oslavu, rozlúčku so slobodou, alebo stretnutie s priateľmi. Aké hry pre dospelých sú vhodné na každú párty? Povieme si najzábavnejšie hry, aké v súčastnosti dominujú...

Intímny svet mužov: Toto sú odpovede na najčastejšie zvedavé otázky žien

Aké otázky píšu ženy do vyhľadávačov, ako sú napríklad Google alebo Bing? Pozrime sa na niekoľko citlivých otázok o mužoch, na ktoré by ženy radi poznali odpovede. Prečo muži sedia rozkročení? Muži sediaci s nohami od seba v rozkročenej polohe, tiež známe aj ako „manspreading“, sa často pripisuje kombinácii...

Pripálený hrniec a panvica: Ako ich vyčistiť ako profesionál

Pripálený hrniec ako aj pripálená panvica nie je zrovna to, čo by sme chceli, aby sa nám stalo. Z vlastnej skúsenosti vám vieme povedať, že sa to jednoducho občas stane. Najradšej by sme v tom momente hrniec vyhodili, ale predtým než tak urobíte, skúste niekoľko nami overených...

Huncúctva babky Márie. Ako si babička z malej dedinky na Slovensku získala srdcia všetkých dedinčanov.

Neuveríte veselým huncútstvam roztomilej babičky Márie z Drienčan, malej dedinky na Slovensku, ktorá chytila za srdce všetkých dedinčanov! Kedysi dávno, v malej dedinke Hiadeľ, uhniezdenej vo zvlnených kopcoch, žila stará pani Mária. Babku Máriu si všetci v dedine obľúbili pre jej láskavé srdce a priateľské vystupovanie, no...

Superpotravina storočia: Cvikla a jej liečivé účinky pre naše zdravie

Cvikla, známa aj ako červená repa, je výživná koreňová zelenina s množstvom výhod pre zdravie človeka. Jej liečivé účinky sú známe už po stáročia a v súčasnosti získava obľubu ako superpotravina. Prečo je konzumácia cvikly prospešná pre zdravie človeka? Aké sú účinky cvikly? Prečo je cvikla dobrá pre...