utorok, 16 júla, 2024
ÚvodLáska a vzťahyAko zbaliť muža? Ako...

Ako zbaliť muža? Ako si nájsť chlapa?

Odoberajte nás na Facebooku:

Zdieľaj priateľom a známym

Toto je kompletný návod ako si nájsť priateľa!

Zbaliť muža nie je vždy ľahká úloha, najmä ak ste už v určitom veku a máte určité skúsenosti s mužmi. Ak patríte do vekovej kategórie od 30 do 60 rokov, možno sa vám zdá, že už nie ste taká príťažlivá ako v mladosti, alebo že ste príliš náročná. Ale nebojte sa, aj vy môžete zbaliť muža svojich snov, ak budete postupovať podľa tipov v tomto článku.

Toto sú NAJLEPŠIE rady CHLAPOV, aké môžete nájsť na internete, pretože ich písali muži!

Tipy ako si nájsť priateľa vám prídu ako neustále sa opakujúce frázy, ale pokúsime sa vám všetko vysvetliť. Tento článok píšu muži a preto máte hneď z prvej ruky to, čo určite funguje! Skúste sa skutočne zamyslieť nad tým, čo si práve prečítate a nebuďte voči sebe pasívne! Aktívne na sebe pracujte a staňte sa príťažlivé pre mužov!

Ako byť príťažlivá pre mužov?

Príťažlivosť je niečo viac ako len fyzický vzhľad. Príťažlivosť je o tom, ako sa cítiš vo svojej koži, ako sa vyjadruješ, ako sa správaš k sebe a k ostatným. Príťažlivosť je o tom, aby si bola sama sebou, nie o tom, aby si sa snažila zapadnúť do nejakých štandardov krásy, ktoré ti vnucujú médiá, reklamy, alebo spoločnosť.

Čo príťažlivosť neznamená?

Príťažlivosť neznamená použiť množstvo make-upu, lesklý rúž, šminky, hlboký výstrih, ani veľké prsia. Príťažlivosť neznamená napichať si pery botoxom, ani vytrhať mihalnice. Príťažlivosť znamená byť sebavedomý, autentický, zdravý, a šťastný.

1. Buďte spokojná sama so sebou

To je najdôležitejší bod. Ak nie ste spokojná sama so sebou, nebudete vyzerať sebavedomo a muži to vycítia. Preto sa zamerajte na to, aby ste sa mali rady taká, aká ste. Starajte sa o seba, upravujte sa podľa svojho vkusu, a robte veci, ktoré vás bavia. Keď budete šťastná a sebavedomá, budete aj pre mužov príťažlivejšia.

Ako zvýšiť sebavedomie?

 • Pozitívne myslenie. Naučte sa vidieť dobré stránky svojej osobnosti, tela, a života. Neporovnávajte sa s inými ženami, ktoré sa vám zdajú dokonalé. Uvedomte si, že každá žena je jedinečná a má svoje silné a slabé stránky. Zamerajte sa na to, čo máte radi na sebe, a vďačte za to.
 • Sebaláska. Milujte sa takú, aká ste. Nechcete sa meniť pre niekoho iného, ale pre seba. Ak máte nejaké nedostatky, ktoré vás trápia, pracujte na nich, ale nebuďte príliš tvrdá k sebe. Príjmite sa s láskou a rešpektom, a buďte si verná. Nezabúdajte na svoje potreby, pocity, a túžby.
 • Sebarozvoj. Neustále sa učte nové veci, rozvíjajte svoje záujmy, a zlepšujte svoje zručnosti. Nájdite si koníčky, ktoré vás napĺňajú, a venujte im čas. Rozširujte svoje obzory, cestujte, čítajte, a poznávajte nových ľudí. Buďte zvedavá a otvorená novým skúsenostiam. Tým zvýšite svoju sebahodnotu a zaujímavosť.

Žiadny chlap nemá rád, ak sa žena neustále sťažuje, opúšťa a podceňuje sa. Muži milujú príjemne sebavedomé ženy, ktoré absolútne nepotrebujú komentovať svoj vzhľad. Osprchujte sa, upravte sa, umyte si zuby a hlavne nezabudnite svoj úsmev!

Ako na to?

 • Hygiena. Je to základ, ktorý by nemal chýbať žiadnej žene. Udržujte svoje telo čisté, voňavé, a zdravé. Používajte kvalitné kozmetické a hygienické výrobky, ktoré sú vhodné pre váš typ pleti a vlasov. Nezanedbávajte ani svoje intímne partie, ktoré by mali byť vždy v poriadku.
 • Make-up. Nemusíte sa maľovať ako klaun, aby ste vyzerali dobre. Stačí zvýrazniť svoju prirodzenú krásu, a zakryť drobné nedokonalosti. Menej je niekedy viac.
 • Oblečenie. Vyberajte si oblečenie, ktoré vám pristane, a ktoré je vhodné pre príležitosť. Nechcete pôsobiť príliš vyzývavo, ani príliš konzervatívne. Nájdite si svoj osobitý štýl, ktorý vyjadruje vašu osobnosť, a ktorý vás robí šťastnou. Nebojte sa kombinovať rôzne farby, vzory, a doplnky, ale nezabúdajte na harmóniu a vkus. Vynechajte leopardí top a koženné legíny… Naozaj.

Sebavedomie je veľmi dôležité pre každého človeka, ale pre ženy, ktoré chcú zbaliť muža, je to doslova kľúčové. Preto sa snažte byť sebavedomá v tom, čo robíte a hovoríte. Keď budete sebavedomá, muži to vycítia a budú sa k vám správať s rešpektom.

Ako sa zlepšiť?

 • Komunikácia. Buďte komunikatívna, ale nie príliš ukecaná. Vypočujte si, čo má muž na srdci, a zaujímajte sa o jeho názory, záujmy, a pocity. Zdieľajte s ním svoje myšlienky, skúsenosti, a sny, ale nebuďte príliš osobná, ani príliš povrchná. Používajte jasný, slušný, a zábavný spôsob hovorenia. Nebojte sa povedať svoj názor, ale rešpektujte aj ten jeho. Nebojte sa ani pýtať, ak niečomu nerozumiete, alebo ak vás niečo zaujíma.
 • Reč tela. Buďte otvorená, ale nie príliš nápadná. Udržujte očný kontakt, ale nezízajte na muža ako na zjavenie. Usmievajte sa, ale nie príliš často, ani príliš široko. Dotýkajte sa ho, ale nie príliš často, ani príliš intenzívne. Hýbte sa, ale nie príliš rýchlo, ani príliš pomaly. Držte sa rovno, ale nie príliš stuhle. Buďte prirodzená, ale nie príliš uvoľnená.
 • Flirtovanie. Buďte zvodná, ale nie príliš ľahká. Dávajte mužovi signály, že sa vám páči, ale nebuďte príliš priama, ani príliš nenápadná. Robte mu komplimenty, ale nie príliš často, ani príliš prehnané. Žartujte s ním, ale nie príliš často, ani príliš drzo. Provokujte ho, ale nie príliš často, ani príliš hrubo. Nechajte si trochu priestoru, ale nie príliš veľa. Buďte záhadná, ale nie príliš tajomná.

2. Buďte zaujímavá

Muži majú radi ženy, ktoré sú zaujímavé a majú čo povedať. Preto sa zaujímajte o dianie okolo seba, čítajte knihy, choďte na podujatia, ktoré vás zaujímajú. Keď budete mať čo ponúknuť, muži sa s vami budú chcieť rozprávať a spoznávať vás.

Ako byť zaujímavá?

 • Vzdelávajte sa. Nezostaňte stáť na jednom mieste, ale snažte sa rozširovať svoje vedomosti a obzory. Čítajte knihy, ktoré vás obohatia, sledujte dokumenty, ktoré vás poučia, navštevujte kurzy, ktoré vás zaujmú. Buďte zvedavá a otvorená novým informáciám a názorom. Tým zvýšite svoju inteligenciu a kultúru, a budete mať viac tém na rozhovor.
 • Zapájajte sa. Neizolujte sa od sveta, ale buďte aktívna a zapojte sa do diania okolo seba. Choďte na podujatia, ktoré vás bavia, zúčastňujte sa na akciách, ktoré vás oslovujú, zapojte sa do dobrovoľníctva, ktoré vás napĺňa. Buďte sociálna a stretávajte sa s ľuďmi, ktorí majú podobné záujmy a hodnoty. Nielen, že sa viac zabavíte, ale budete mať viac príležitostí na zoznámenie.
 • Rozprávajte sa. Nebuďte tichá a uzatvorená, buďte komunikatívna a otvorená. Rozprávajte sa s mužmi, ktorí vás zaujmú a ukážte im svoj záujem. Nerozprávajte iba o sebe. Pýtajte sa ich na ich život, prácu, koníčky, a pocity. Zdieľajte s nimi svoje skúsenosti, názory, sny a humor. Buďte príjemná a empatická, ale aj zábavná a vtipná. Tým zvýšite svoju príťažlivosť a sympatiu, a budete mať viac šancí na zblíženie.

V živote platí zásada: Láska príde vtedy, keď budeš robiť veci, ktoré miluješ. Nájdite si záľubu, tvorte niečo, majte pre niečo vášeň. Ak budete mať pre niečo vášeň, muži okolo vás si to všimnú a budú sa o vás zaujímať. Nebuďte zúfalá a nesústreďte sa iba na hľadanie „toho pravého“, namiesto toho rozvíjajte svoju osobnosť a rozvíjajte svoje hobby!

Ako osobnostne rásť?

 • Tvorte. Nebuďte len spotrebiteľka, ale buďte aj tvorca. Venujte sa niečomu, čo vás baví a napĺňa, a čo vám dáva zmysel. Zisťujte, čo vás baví. Môže to byť písanie, kreslenie, fotenie, spev, tanec, varenie, šitie, alebo čokoľvek iné. Vyjadrite sa prostredníctvom svojej tvorby, a ukážte svetu svoj talent a kreativitu. Tým zvýšite svoje sebavyjadrenie a originalitu, a budete mať viac na čo byť hrdá.
 • Zdieľajte. Nebuďte skromná a nenechajte si svoje hobby pre seba. Buďte hrdá a zdieľajte svoje hobby s ostatnými. Ukážte svoje výtvory svojim priateľom, rodine, alebo verejnosti. Zúčastňujte sa na súťažiach, výstavách, alebo predstaveniach. Podeľte sa o svoje tipy, triky, a rady. Tým zvýšite svoju viditeľnosť a uznanie, a budete mať viac fanúšikov a obdivovateľov. Určite sa medzi nimi nájdu aj muži, ktorých budete ohurovať.
 • Učte sa. Nezostaňte na jednej úrovni, nestagnujte, ale snažte sa neustále zlepšovať a zdokonaľovať svoje hobby. Hľadajte nové výzvy, inšpirácie, a možnosti. Učte sa od iných ľudí, ktorí sa venujú rovnakému alebo podobnému hobby. Navštevujte workshopy, semináre, alebo online kurzy. Tým zvýšite svoju motiváciu a rast, a budete mať viac skúseností a zručností. A to je VEĽMI PRÍŤAŽLIVÉ!

3. Buďte pozitívna

Muži majú radi ženy, ktoré sú pozitívne a majú dobrý zmysel pre humor. Preto sa snažte byť optimistická a hľadajte na každom dni niečo dobré. Keď budete pozitívna, budete sa s vami muži cítiť dobre a budú sa chcieť s vami viac stretávať.

Ako zvýšiť optimizmus?

 • Vďačnosť. Naučte sa byť vďačná za to, čo máte, a nezameriavajte sa na to, čo vám chýba. Uvedomte si, že máte veľa dôvodov na radosť a šťastie, a že nie ste sama. Každý deň si nájdite aspoň tri veci, za ktoré ste vďačná, a povedzte si ich nahlas, alebo si ich zapíšte. Tým zvýšite svoju spokojnosť a pozitivitu, a budete mať viac energie a nálady.
 • Humor. Naučte sa smiať sa na sebe, na situáciách, a na živote. Neberiete všetko príliš vážne, a nechajte si priestor na zábavu a srandu. Sledujte vtipné videá, počúvajte vtipné príbehy, a robte vtipné grimasy. Smiech je liek, ktorý vás uvoľní, povzbudí, a priblíži k ľuďom. Prospeje to aj vášmu zdraviu. Budete mať viac priateľov a zažijete množstvo vtipných chvíľ.
 • Pozitívne myslenie. Naučte sa vidieť dobré stránky každej situácie, a nevzdávajte sa pri prvom neúspechu. Uvedomte si, že každá prekážka je príležitosť na rast a učenie, a že každý problém má riešenie. Používajte pozitívne afirmácie, ktoré vás podporia, a vyhýbajte sa negatívnym slovám, ktoré vás zničia. Tým zvýšite svoju sebadôveru a optimizmus, a budete mať viac cieľov a úspechov.

V rozhovoroch s mužom nevyťahujte minulosť a udalosti, ktoré vás zlomili. Nesnažte sa vzbudzovať ľútosť. Pozerajte na svoj život vpred. Muži nechcú kotvu, ktorá ich zachytí a bude so sebou sťahovať na dno oceánu! Ženy majú silnú tendenciu vraciať sa do minulosti a rozprávať o svojich zlyhaniach a nešťastných láskach. Dámy, toto naozaj nikoho nezaujíma! Pánov zaujíma to, aké máte plány do budúcna, čo radi robíte vo svojom voľnom čase, čo rady varíte a akých skvelých ľudí máte okolo seba.

Neľutujte sa!

 • Odpustenie. Nebuďte zatrpknutá a nechajte si svoju minulosť za sebou. Odpusťte si svoje chyby, a odpustite aj tým, ktorí vás zranili. Uvedomte si, že každý robí chyby, a že každý sa mení. Nechajte si len tie spomienky, ktoré vás posilňujú, a zbavte sa tých, ktoré vás trápia. Tým zvýšite svoju mierumilovnosť a pokoj. Budete šíriť viac lásky a šance uspieť u mužov.
 • Ciele. Nebuďte pasívna a nenechajte váš život riadiť náhodu. Uchopte svoj život pevne do vlastných rúk a majte ciele! Stanovte si svoje ciele, a pracujte na ich dosiahnutí. Nedávajte si veľké ciele, začnite malými, a tie vás dostanú ku tomu najväčšiemu. Uvedomte si, čo chcete robiť, mať, a byť, a urobte si plán, ako to dosiahnuť. Buďte odvážna a nebojte sa ísť za svojimi snami. Tým zvýšite svoju ambicióznosť a motiváciu. Chlapi milujú cieľavedomé a produktívne ženy.
 • Zážitky. Nebuďte nudná a nežite v stereotype. Hľadajte nové zážitky, ktoré vás obohatia, a robte veci, ktoré vás bavia. Určite stretnete nových priateľov a mužov! Uvedomte si, že život je príliš krátky na to, aby ste ho premárnili nudou a rutinou. Choďte na dobrodružné výlety, skúste nové jedlá, alebo sa naučte nový jazyk. Tým zvýšite svoju zvedavosť a budete mať zo seba väčšiu radosť a spomienky na nezaplatenie.

Nebuďte negatívna, pretože to nie je pre chlapa príťažlivé. Neohovárajte, nenadávajte, buďte radšej inšpiráciou! Ešte raz opakujeme: Nenadávajte! Nie je nič horšie, keď chlap započuje ako žena nadáva. Majte úroveň. Alebo si nadávajte a nikoho si nenájdete…

Ako byť lepším človekom?

 • Rešpekt. Nebuďte neúctivá a nechajte si svoje názory pre seba, najmä ak nimi môžete niekomu ublížiť. Rešpektujte iných ľudí, ich výzor, ich rozhodnutia. Uvedomte si, že každý má právo na svoj názor, a že každý je iný. Neohovárajte, nekritizujte, a neodsudzujte. Buďte slušní a tolerantní, len tak si získate viac priateľov a rešpekt medzi ostatnými.
 • Pozornosť. Nebuďte nevšímavá. Pozorujte svoje okolie a všímajte si, čo sa okolo vás deje. Uvedomte si, že nie ste stredom vesmíru, a že aj iní ľudia majú svoje starosti a radosti. Zaujímajte sa o nich a ponúknite im svoju pomoc, alebo aspoň úsmev. Tým zvýšite svoju empatiu a súcit.
 • Zmena. Nebuďte zatrpknutá a nenechajte svoj život taký, aký ho máte teraz. Zmeňte to, čo vás neuspokojuje, a robte to, čo vás robí šťastnou. Uvedomte si, že máte moc nad svojím životom, a že len vy môžete zmeniť svoj osud. Buďte odvážna a nebojte sa ísť za zmenou. Zvýšte svoju odhodlanosť, ak skutočne chcete získať muža svojich snov!

4. Stráňte sa negatívnych ľudí

Buďte priateľská a negatívnych ľudí sa stráňte, pretože tí vás so sebou sťahujú dole. Priateľte sa s ľuďmi, ktorí vás majú čo naučiť a sú pre vás inšpiráciou!

 • Priateľstvo. Nebuďte arogantná a nechajte si svoje ego pre seba. Buďte priateľská a milá ku všetkým ľuďom, ktorých stretnete. Uvedomte si, že každý človek je hodnotný a má svoje kvality. Pozdravujte, ďakujte, a ospravedlňujte sa. Tým zvýšite svoju láskavosť a šarm, a budete obľúbenejšia vo svojom okolí.
 • Vyberajte si svoju spoločnosť. Buďte vyberavá a múdra pri výbere mužov, s ktorými sa chcete zoznámiť. Uvedomte si, že nie každý muž je pre vás ten pravý, a že máte svoje kritériá a štandardy. Zaujímajte sa len o tých mužov, ktorí vás rešpektujú, milujú, a podporujú. Tým zvýšite svoju hodnotu, sebeúctu, a budete mať vyššie šance, že nájdete toho správneho muža do života.
 • Hranice. Buďte hrdá a silná pri stanovovaní svojich hraníc. Neprekračujte ich. Uvedomte si, že máte právo na svoj názor, svoj priestor, a svoj čas. Nechajte si len tých ľudí, ktorí vás nezneužívajú, nevyužívajú, a neobmedzujú.

Ľudia sa ku vám budú chovať iba tak, ako im to SAMI dovolíte!

5. Flirtujte

Ako flirtovať s mužom?

Flirtovanie je skvelý spôsob, ako ukázať mužovi, že o neho máte záujem. Preto sa nebojte na neho usmiať, žartovať a dotýkať sa ho. Keď budete flirtovať, muži to vycítia a budú sa cítiť atraktívne.

Dávajte si však pozor, aby ste čítali aj energiu muža, ktorú vysiela. Neflirtujte a nevnucujte sa, pokiaľ vás chlap odmieta. Silený jednostranný flirt nie je pre muža príjemný a ešte vás bude mať za zúfalú ženu. Stačí, že občas vyšlete signál, aby sa chlap dostal do rozpakov. Dajte tomu čas. Nič nesílte a nesnažte sa niekoho zbaliť za deň. Ak ste napríklad kolegovia v práci, doťahujte sa, vtipkujte spolu a občas skúšajte hranice flirtu. Hlavne netlačte na pílu!

Flirtovanie je jemná hra, ktorá môže byť veľmi účinná, ak viete, ako na to. Tu je niekoľko tipov, ako flirtovať s mužom, aby ste mu dali najavo, že o neho máte záujem:

 • Očný kontakt. Očný kontakt je jedným z najsilnejších signálov záujmu. Keď sa na muža pozeráte priamo do očí, dávate mu najavo, že ste naňho sústredená a že vás zaujíma.
 • Úsmev. Usmievajte sa na muža, keď ho vidíte. Usmev je znakom prívetivosti a pozitívneho prístupu.
 • Žarty. Muži majú radi ženy, ktoré majú zmysel pre humor. Urobte mužovi kompliment alebo mu povedzte vtip.
 • Dotyk. Letmý dotyk je skvelý spôsob, ako ukázať mužovi, že sa vám páči. Môžete sa ho dotknúť na ramene, na ruke alebo na chrbte.
 • Použite humor. Vtipkujte spolu a hľadajte spoločné témy, o ktorých sa môžete rozprávať.
 • Buďte pozorná. Pýtajte sa ho na jeho prácu, koníčky a záujmy.
 • Buďte záhadná. Nechajte ho, aby sa o vás dozvedel viac.

6. Buďte iniciatívna

V dnešnej dobe už nie je potrebné, aby muži robili všetko prví. Preto sa nebojte byť iniciatívna a pozvať muža na rande. Keď budete iniciatívna, muži to ocenia a budú sa cítiť dôležití.

Dnes už naozaj neplatí, že platiť musí muž, alebo že prvý krok má urobiť muž. Žijeme v dobe, kedy chcú byť ženy rovnocenné a preto majú muži radi, ak sa aj žena prekoná a nečaká, kým niečo urobí chlap.

Ak si s chlapom naozaj sadnete a budete rešpektovať jeden druhého, v zásade nebudete mať problém platiť účet v podniku na striedačku, pretože ak niekomu na niekom záleží, nevadí mu, že na druhého míňa peniaze. Ak vám vadí, že na nejakého konkrétneho chlapa musíte míňať peniaze, chlapa si radšej nehľadajte. Vzťah a partnerstvo nie je o peniazoch.

Iniciatívne ženy sú príťažlivé a majú väčšiu šancu na úspech v oblasti vzťahov. Ak sa vám páči nejaký muž, nebojte sa mu to ukázať.

7. Nebojte sa odmietnutia

Odmietnutie je súčasť života a stane sa to každému. Preto sa nebojte odmietnutia, ak vám muž neodpovedá na správy alebo vás nepozve na rande. Keď sa nebudete báť odmietnutia, budete sebavedomejšia a budete mať väčšiu šancu, že zbalíte muža svojich snov.

Ak cítite, že vás muž odmieta, nevnucujte sa, nevypisujte mu, netelefonujte mu, pretože váš doterajší vzťah ešte zhoršíte.

Takže, čo ešte váhate? Začnite s týmito tipmi a možno už čoskoro nájdete toho pravého!

Ako rozoznať, či muž javí záujem? Tak práve taký článok pre vás v týchto chvíľach píšeme!

Odoberajte nás na Facebooku:

Najpopulárnejšie

ČÍTAŤ VIAC

Ako napísať najlepší motivačný list na vysokú školu?

Motivačný list pre vysokú školu je dôležitý dokument, ktorý môže ovplyvniť...

Dcéra mala čierne kruhy pod očami! Šokujúci dôvod!

Dcéra sa zobudila s čiernymi kruhmi pod očami! Matka už bola zúfala...

TOTO je najväčší vták na Zemi a najväčší cestovateľ!

Najväčší vták na mori a v oceánoch Albatros, meno, ktoré vzbudzuje úctu...

VAROVANIE: TOTO sú techniky ako médiá a manipulátori ovplyvňujú starých rodičov!

Vo veku hyper-konektivity a okamžitých informácií je ľahké mať pocit, že...

Čítaj teraz

Ako napísať najlepší motivačný list na vysokú školu?

Motivačný list pre vysokú školu je dôležitý dokument, ktorý môže ovplyvniť vaše prijatie na vysnívanú vysokú školu. Je dôležité, aby bol dobre štruktúrovaný, jasný a presvedčivý. ROZDIEL: Motivačný list a štruktúrovaný životopis Štrukturovaný životopis je predstavenie osobného profilu uchádzača, ktorý v bodoch opíše svoje schopnosti, skúsenosti a pod....

Dcéra mala čierne kruhy pod očami! Šokujúci dôvod!

Dcéra sa zobudila s čiernymi kruhmi pod očami! Matka už bola zúfala z toho, že jej dcéra trávi príliš veľa času s mobilom a preto sa rozhodla pre zásadný krok, ktorý matke, aj dcére zmenil život! Matka, počas spánku svojej malej dcéry, naniesla na obe oči čierne očné tiene....

TOTO je najväčší vták na Zemi a najväčší cestovateľ!

Najväčší vták na mori a v oceánoch Albatros, meno, ktoré vzbudzuje úctu aj tajomstvo, je vták, ktorý už dlho priťahuje predstavivosť ľudí. Tento nádherný morský vták, ktorý dokáže bez oddychu vzlietnuť do neuveriteľných vzdialeností, je zázrakom prírodného sveta. Tu je niekoľko fascinujúcich faktov o tomto výnimočnom stvorení. Obrovský vták...

VAROVANIE: TOTO sú techniky ako médiá a manipulátori ovplyvňujú starých rodičov!

Vo veku hyper-konektivity a okamžitých informácií je ľahké mať pocit, že sme všetci dôvtipnejší a múdrejší ako generácie pred nami. Ale pravda je zložitejšia, a pokiaľ ide o našich milovaných starých rodičov, v tieni nových technológii, politickej zmeny a špeciálnych manipulačných techník na sociálnych sieťach číha čoraz...

Nebezpečný vodný jav: Vlny oceánu v šachovnicovej štruktúre!

Predstavte si toto: ste na palube lode a vychutnávate si pokojné hojdanie vĺn. Známy zvlnený pohyb sa zrazu premení na skľučujúci pohľad – Mozaiku vody, ktorá vykazuje hrebene stúpajúce v presnej mriežke. Aj keď pripomína scénu zo surrealistického filmu, tento jav, nazývaný „štvorcové vlny“ alebo „prekrížené more“,...

Darovanie obličky: Muži si mysleli, že im dorastú nové ľudské orgány!

V Nepále nedávno vypukla celkom tragická situácia, v ktorej sa skupina mužov stala obeťou podvodníkov, ktorí ich presvedčili, aby predali svoje obličky sľubujúc, že im orgány dorastú. Všetko toto sa deje v dedine Hokse, ktorá je teraz známa ako „údolie obličiek“, kde takmer každá domácnosť má skúsenosť...

Ako dosiahnuť celosvetový mier: Dlhodobý plán na dosiahnutie mieru!

Je vôbec možné dosiahnuť celosvetový mier? Celosvetový mier je akási pozlátka, trblietavý ideál, za ktorým sa ľudstvo v dejinách ženie. Vo svete, aj napriek snahám o mier, vznikajú stále nové a nové konflikty, ktoré burcujú spoločnosť a nenávisť v nej. Dosiahnutie trvalého mieru v globálnom meradle je nesmerne...

Najhoršia SVADBA: Nočná mora pre nevestu. TOTO určite nerobte na svadbe!

Vyhnite sa svadobným trapasom! Svadobné oslavy sú plné radosti a emocionálnych okamihov, no môžu sa tiež stať miestom pre nepríjemné situácie, ak nie sú dodržiavané určité spoločenské zásady. Vedieť, čo na svadbe nerobiť, je takmer rovnako dôležité ako vedieť, čo robiť. Nevhodné správanie môže zničiť atmosféru a spôsobiť...

Svadobný obrad: ŽENÍCH a 5 vecí, ktoré mu behajú po rozume!

Svadobný deň – obdobie, keď sa snívajú sny a plány pre budúcnosť sa pretvárajú do skutočnosti. Pre ženícha a nevestu je toto jedinečné podujatie plné emócií, očakávaní a spomienok. Keď vstupujú do svadobného obradu, ich myšlienky a srdcia sú plné túžob a obáv, radostí a úzkostí. Avšak...

Ženy v strednom veku: Toto by ste mali vedieť pred 40-tkou!

Najlepšie rady pre ženy v strednom veku: Kto nevie kam ide, nikdy tam nepríde. Stanovujte si ciele. Začnite tými menšími. Rozptyľovanie je najväčším zabijakom úspechu. Ničí váš mozog. Ak hľadáš lásku, prestaň, láska príde vtedy, keď budeš robiť veci, ktoré miluješ. Neberte si k srdcu slová od ľudí, ktorí nie sú...

Ako zarobiť peniaze? Zaručený zisk a zarábanie peňazí!

V prvom rade si musíte uvedomiť, že zarábanie peňazí je ÚPLNE JEDNODUCHÉ a dokážeme vám to! Návod na zarábanie peňazí: Peniaze sú dôležitou súčasťou nášho života. Potrebujeme ich na zaplatenie nájmu, jedla, oblečenia, zábavy a ďalších vecí, ktoré nám robia radosť. Ale nie všetci máme dostatok peňazí, aby sme...

Najlepšie pizza slimáky z lístkového cesta a ich história

Pizza slimáky sú jednoduché a vynikajúce pečivo, ktoré si môžete pripraviť doma za pár minút. Potrebujete len lístkové cesto, syr, šunku, pizza korenie a vajíčko. Pizza slimáky sa pečú do zlatista a sú krehké a šťavnaté. Môžete ich podávať teplé alebo studené, ako predjedlo, desiatu, večeru alebo...